Blero shkon në Zvicër, e ‘takon’ Afronën aty ku kurrë nuk e keni menduar!

Lajme nga Bota


Këngëtari i njohur shqiptar, Blero dhe bashkëshortja e tij, modelja Afrona Dika, tashmë janë zhvendosur në Zvicër.


Ishte vet këngëtari ai i cili vitin e kaluar kishte zbuluar se po e mendonte largimin nga Kosova drejt Zvicrës, ndonëse në fillim ishte menduar e kundërta.

Sido që të jetë, Blero tashmë e ka nisur Vitin e Ri në shtetin helvetik, pranë gruas së tij.

Me të mbërritur atje, atij duket se i ka bërë përshtypje një nga reklamat e rastësishme që ka parë rrugëve të Cyrihut.

Bëhet fjalë për një reklamë për një kompani, ku protagoniste është vet Afrona, e cila tash e sa kohë ushtron profesionin e saj si influencere në Zvicër.

“Oj grua, nga je duke shkuar bre”, shkroi këngëtari Muharremi në mbishkrimin e fotografisë, ku shfaqte tramvajin në të cilin ka parë reklamën e gruas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *