Blero po feston bashkë me familjen, kaq bukur po duken të bashkuar

Lajme nga Bota

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.


Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Përmes fotografisë së fundit Blero ka treguar se po feston bashkë me familjen e tij./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *