Blero po e feston ditëlindjen e 43-të, gruaja e tij vjen me urim special

Lajme nga Bota


Blero po e feston ditëlindjen e 43-të, gruaja e tij vjen me urim special

Blero feston sot ditëlindjen, Afrona me urim të veçantë për të

Blero feston ditëlindjen sot.

Me këtë rast, ai ka marrë një urim të veçantë nga Afrona.

Dyshja simpatike, Afrona dhe Blero janë duke e shijuar kulmin e lumturisë së bashku.

Ndërsa, Afrona i ka shprehur dashurinë duke zgjedhur fjalët më të bukura Bleros në ditëlindjen e tij.

‘Gëzuar ditëlindjen burrit më të adhuruar, të kujdesshëm dhe zemërmirë në planet. @bleromuharremi Të dua shummm my partner, my hero, my everything❤️ PS: Jam shum krenare në ty❤️🥰🎉✨💯’, shkroi ajo në mbishkrimin e imazhit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *