Blero dhe Afrona sot kanë një datë të veçantë për të festuar

Lajme nga Bota


Blero dhe Afrona janë dyshja simpatike e shoubizit që jo rrallë herë janë komentuar për jetën e tyre profesionale e kohët e fundit edhe atë private.


Blero i njohur si këngëtar e Afrona si modele janë këto profesionet që protagonistët merren prej vitesh me to, shkruan “Kosovarja”.

Pas ndarjes me aktoren Teuta Krasniqi, Blero u bë bashkë me Afronën vetëm një vit më vonë.

2015 ishte viti më i bukur i Bleros pasi e bashkoi me fatin e jetës, pra Afrona Dikën.

E sot çifti festojnë 6 vjetorin e lidhjes së tyre të cilën e ka bërë të ditur Blero me anë të një imazhi e mbishkrimi sipër tij./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *