Blero dhe Afrona realizojnë fotosesionin me Taren para Teutes e Adonisit

Lajme nga Bota


Edhe në shtëpinë e Bleros dhe Afronës ka filluar të viejë era festë.

Si shumë artistë tjerë edhe dyshja simpatike kanë realizuar fotosesionin e fundvitit, shkruan “Kosovarja”.

Të veçantë fotosesionin e tyre e bëri prezenca e Tarës, vajzësn nga martesa e parë e këngëtarit me Teuten.
Ndonëse Tara jeton me Teuten, Adonin e Kajen, fotosesionin e parë e ka realizuar me Afronën e babain.

Sa foto të bukura paskan bërë./

Leave a Reply

Your email address will not be published.