Blero befason të gjithë, sapo dha lajmin e madh

Lajme nga Bota


Blero është një këngëtar, autor këngësh dhe producent shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Emri i vertete eshte Blerim Muharremi. Blero e pershkruan veten si njeri te thjeshte dhe mjaft romantik.

Se pari u be i njohur nga dueti me Memli Krasniqin ne kengen “Kthehu”. Blero thote se nuk ka menduar kurre se do te arrije kaq sukses te madh dhe “celes” per kete e konsideron punen me njerez te duhur. Blero është ndër këngëtarët më të njohur në vendin tonë.Ai vazhdon të publikoi këngë shumë të bukura, shkruan ORAinfo. Blero është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Përmes fotos së fundit ai ka treguar se projekti i ri do të lansohet me 24 shtator./ORAinfo


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *