Biznesmeni serb i ofron dhuratë marramendëse Diellzës, Por ajo e befason me përgjigjen e saj!

Lajme nga Bota


Diellza Kolgeci është njëra prej femrave më të bukura të Kosovës, ka marrë pjesë në shumë role artistike dhe gara bukurie.

Ajo gjithmonë ka tërhequr vëmendje me bukurin e saj.

Në një emision e ftuar ishte Diellza Kolgeci, ku dhe është zbuluar se cila ishte dhurata e biznismenit serbë për Diellza Kolgecin të cilen ajo e refuzoi, ja cfarë thot ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *