Bionde me flokë të gjata, Generda zbulon si dukej vite më parë

Lajme nga Bota


Generda është një prej vajzave që luftoi deri në fund për dashurinë e Saimirit, por që në natën finale nuk u përzgjodh prej tij.


Ajo gjithsesi ka qenë një prej vajzave për të cilat ai ka pasur tërheqje, por gjithsesi në fund vendosi për Merin.
Generda ndërkaq pas përfundimit të “Love Story” u rikthyer në Gjermani ku jeton dhe punon prej vitesh.

Generda është shumë aktive në instagram ku e shohim të postojë herë pas here foto dhe video të ndryshme ku zbulon më shumë rreth jetës së saj private.

Në një postim të fundit në instagram, ajo ka zbuluar se si dukej 5 vite më parë kur kishte flokë të gjata bionde.

Generda gati nuk njihet me këtë look, por që gjithsesi duket shumë bukur edhe në versionin bionde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *