Berkan Asllani rikthehet me këngë prekëse dedikuar babait të ndjerë

Lajme nga Bota

Berkan Beka është rikthyer me projekt të ri muzikor.Artisti, i cili shquhet për një sërë hitesh, kësaj radhe ka sjell një këngë dedikuar babait të tij të ndjerë.
“Baba” mban titullin projekti, të cilin e ka kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale. Berkani ka prekur me dedikimin kundrejt të atit, ndërsa edhe në klip shfaqet i përlotur.Tekstin e ka shkruar Bujar Idrizi, kurse për producimin dhe muzikën është kujdesur vet këngëtari.Kënga tashmë gjendet e kompletuar në YouTube në kanalin e Arkiva Shqip.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *