Belkizi shkëlqen edhe në veshje sportive

Lajme nga Bota


Belkizi shkëlqen edhe në veshje sportive
Belkiz Kera po e shijon jetën me futbollistin dhe djalin e tyre.


Ajo është aktive me pos time të shumta në rrjete sociale duke ndarë momente me ndjekësit gjatë përditshmërisë së saj.
Së fundi, ka publ ikuar një imazh nga ashensori bashkë me Milot in derisa shihet duke mbajtur fëmijën në krahë.

Belkiz me një veshje sportive të markës së njohur “Adi das” duket tejet në formë.

Ndryshe, çifti tash e sa kohë janë bërë prindër për herë të parë dhe kanë një kujdes të shtuar ndaj fëmijës teksa pothuajse gjithë kohën e kalojnë së bashku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *