Belkiz vishet me dallam të qëndisur krejt me dorë, po duket nusja me e bukur e momentit

Lajme nga Bota

Belkiz Kera, u bë e njohur pasi u martua me lojtarin e njohur kosovar, Milot Rashicën. E vetëdijshme se ka vëmendjen e medieve roze, Belkiz bën postime të shpeshta në rrjetet sociale. Se fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur bukur dhe shumë me stil, përcjell ORAinfo. E veshur me dallam të qendisur krejt me dorë dhe me një fustan të gjatë e të kuq, Belkiz po duket nusja me e bukur e momentit. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *