Bëhen prindër për herë të parë çifti i njohur

Lajme nga Bota


Këngëtari Zayn Malik dhe modelja Gigi Hadid janë zyrtarisht janë bërë prindër. Dyshja kanë mirëpritur një vajzë, njoftoi Malik në llogaritë e tij në rrjetet sociale, transmeton Indeksonline. “Vajza jonë është këtu, e shëndetshme dhe e bukur,” shkroi ai.

“(T) provoni të vendosni me fjalë se si po ndihem tani do të ishte një detyrë e pamundur. Dashuria që ndiej për këtë njeri të vogël është përtej kuptimit tim” Malik, 27 vjeç, është një ish anëtar i grupit djem One Direction. Hadid, 25, konfirmoi se ishte shtatzënë me fëmijën e saj të parë në Prill. “Mirënjohës për njohjen e saj, krenar për ta quajtur timen, dhe mirënjohës për jetën që do të kemi së bashku,” shtoi Malik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *