Bëhen prindër Arbana dhe Edi

Lajme nga Bota

Arbana dhe Edi bëhen prindër. Prezantuesja Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë.

Lajmin e ka bërë të ditur partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj përmes një postimi në rrjete sociale.

Mes tjerash, ai ka zbuluar edhe emrin e djalit i cili do të quhet Diell. Shumë urime e me jetë të gjatë, hape pamjen më poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *