Behari bëhet nënë, poston foton më të ëmbël me bebin e saj

Lajme nga Bota


Behari bëhet nënë, poston foton më të ëmbël me bebin e saj. Atë ka kohë që nuk e kemi parë me projekt të ri, apo serial.

Aktorja turke, Gaye Turgut u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e saj të Beharit në serialin, Më Fal, përcjell ORAinfo.


Ajo me talentin e saj arriti që të i bëjë për vete një mori adhuruesish anë e mbanë botës.

Famë të madhe ajo arriti të bëjë edhe te publiku shqipfolës.
Turgut është martuar me aktorin Deniz Evrin dhe së bashku jetojnë një jetë të lumtur.

Por, së fundmi ajo është bërë nënë e një vajze.Shikoni foto më poshtë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *