Befason Gold Ag, tregon se kur do ta bëjë djalin synet

Lajme nga Bota


Befason Gold Ag, tregon se kur do ta bëjë djalin synet. Gold Ag tregon se kur do ta bëjë djalin synet

Më 28 Nëntor, Gold Ag u bë baba. Ai dhe bashkëshortja e tij Ermira, u bënë prindër të një djali i cili quhet Gueril.

Këngëtari i njohur shqiptar, foli si prind në një intervistë ekskluzive për Prive, duke zbuluar shumëçka.

Ndër të tjerash, Gold Ag tregoi kur do ta bëjë synet djalin.

Videoja e mëposhtme ju zbulon shumë gjëra.

Leave a Reply

Your email address will not be published.