Bashkëshorti i saj e ka ditëlindjen, ‘Pajtesa’ e uron me fjalët me të ëmbëla

Lajme nga Bota


Aktorja e serialit ‘Çka ka shpia’ e ka uruar bashkëshortin e saj.

Fiona Gllavica, ka zgjedhur ta publikojë një imazh në storien e saj në Instagram për t’i uruar ditëlindjen.

“Urime ditëlindjen, shoku jem i jetës. T’du me krejt zemrën”, ka shkruar ajo në përshkrimin e postimit.

Kujtojmë se, Fiona Gllavica u martua në vitin 2019 dhe tashmë bashkë me bashkëshortin e saj janë bërë edhe prindër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *