Babë e birë, Ermira publikon foton me të ëmbël të Goldit me djalin

Lajme nga Bota


Babë e birë, Ermira publikon foton me të ëmbël të Goldit me djalin
| 21 Dhjetor 20200
Ermira ka ndarë pamje të djalit dhe Gold Ag në rrjete sociale.


Ermira Shkodra Agushi është tashmë një emër shumë i njohur për publikun tonë, shkruan lajmi.net.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Gold AG, të cilët së fundmi u bënë prindër për herë të parë.

Disa javë më parë ata u bënë prindër të një djali, të cilin e quajtën Gueril.

Ermira zgjodhi që në llogarinë zyrtare të Instagramit të publikonte një video të shkurtër në të cilën shihet Gold AG që mban Guerilin në krah.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *