Baballarët Ledri Vula dhe Milot Rashica dalin me shëtitë me fëmijët e tyre, ky detaj merr gjithë vëmendjen

Lajme nga Bota


Baballarët Ledri Vula dhe Milot Rashica dalin me shëtitë me fëmijët e tyre, ky detaj merr gjithë vëmendjen


Ledri Vula dhe Milot Rashica duket se tani janë bërë dy miq shumë të mirë.

Ata tani jetojnë në të njëjtin qytet dhe takimet e tyre po bëhen çdo ditë e më të shpeshta, përcjell ORAinfo.

Ledri dhe Miloti nuk hezitojnë të ndajnë momente ku ata shihen duke kaluar kohë së bashku.

E Sot, ata kanë publikuar një foto ku shihet se kanë dalë për t’i shëtitur fëmijët.

Në foton e publikuar janë karocat e fëmijëve ato që morën gjithë vëmendjen. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *