Babai i ri qan me të madhe kur merr vajzën e tij për herë të parë në krah: Gëzim

Lajme nga Bota


Babai i ri qan me të madhe kur merr vajzën e tij për herë të parë në krah: Gëzim


Videoja e një babai të ri, i cili fillon të qajë kur merr vajzën e tij të porsalindur në krahë ka bërë xhiron e botës.

Nuk dihet se ku është xhiruar videoja, por ka krijuar shumë emocion tek të gjithë ata që e kanë parë.

Babai i ri preket emocionalisht në momentin kur i prezanton vajzën e tij të vogël mamasë së tij, ndërsa partnerja e tij e filmon, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *