Ayan tre ditësh, Andrra poston foton më të bukur të të voglit të saj

Lajme nga Bota


Andrra Destani dhe Sinan Hoxha u bënë prindër të një djali rreth tre javë më parë.

Ata e quajtën vogëlushin Ayan, një emër shumë unik i zgjedhur nga vëllai i tij i madh Ansi.
Andrra ka postuar së fundmi një foto shumë të këndshme të vogëlushit kur ishte vetëm 3 ditësh.

Veshur i gjithi me të bardha, Ayan duket një dashuri e vërtetë dhe krahas fotos së postuar nga Andrra shohim shumë komente dhe urime nga miq e fansa të saj, të cilët e kane komplimentuar vogëlushin.

Ayan erdhi në jetë në 19 mars dhe solli shumë gëzim në familjen Hoxha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *