Aulona Musta tregon për humbjen e njeriut të zemrës, nuk mban dot lotët në studio dhe qan

Lajme nga Bota


Moderatorja e njohur, Aulona Musta ishte mbrëmjen e sotme e ftuar në emisionin “E ardhmja është vajzë”, në Abc News. Ajo rrëfeu një nga momentet më të vështira të jetës, humbjen e gjyshes së saj.


Aulona u përlot teksa foli rreth kujtimeve me gjyshen dhe për rolin e rëndësishëm që ajo ka pasur në jetën e saj. Moderatorja tha është rritur me të, jetonin në një shtëpi dhe e ka pasur gjithmonë pranë.

“Jam rritur me të, ka jetuar te ne për shumë vite. Më çonte në shkollë, deri në klasë të tetë më çonte nëna në shkollë”, është shprehur Aulona.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *