Atëherë kur nisi gjithçka, Almeda hap arkivat dhe publikon foton e parë me Tolgën

Lajme nga Bota


Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj janë bashkë tashme prej më shumë se 5 vitesh.


Ata të dy do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të dytë dhe modelja shqiptare i kujton momentet e para me Tolgën duke postuar foton e parë sëbashku.

Kjo foto daton në 14 shkurt të 2015 mbi 5 vite më parë dhe është një foto bardh e zi, e para që kanë bërë sëbashku, ku Almeda e ka përqafuar dhe e puth partnerin e saj në faqe.

Ata të dy duket kaq të lumtur në këtë foto, ashtu si në çdo foto ku pozojnë bashkë.

Almeda dhe Tolga u martuan gati tre vite më parë në një ceremoni madhështore, ndërsa një vit e gjysmë më parë sollën në jetë vogëlushin Efe i cili shumë shpejt do të bëhet me një motër

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *