ATDHEU DHE SINDI VAZHDOJNË ROMANCËN JASHTË PROGRAMIT, KAPEN MAT

Lajme nga Bota


Ndër protagonistët që komentohen mjaftë për paraqitjet e tyre janë edhe Atdheu dhe Sindi.

Mes dyshes kemi parë mjaftë afërsi, por që çdo gjë o kanë dhënë fund duke deklaruar se e shohin njëri tjetrin vetëm si miq, shkruan Indeksonline.

E gjithë kjo doli të jetë një falsitet pasi ata u panë në një ndejë së bashku.
Ne një video që po qarkullon në rrjetet sociale shihet se mes dyshes ka diçka më shumë se miqësi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *