Asnjehere bashke ne publik/ Elvana Gjata prezanton me nje foto motren e saj, kopje e njera-tjetres qenkan

Lajme nga Bota


Elvana Gjata eshte nje nder kengetaret me te dashura te publikut shqiptar dhe jo vetem, me suksesin dhe e saj arriti te kete shume pelqime ne kenget qe publikon ne youtube, me zerin e saj fantastik dhe melodioz ajo arriti sukses te papare.


Elvana eshte shpesh aktive ne rrjetet sociale ku shpesh pozon dhe publikon foto nga rutina ,puna , apo edhe nga jeta e saj , por rrallehere ajo publikon foto me motren e saj , Migenen.

Migena , motra e kengetares me te dashur, eshte edhe ajo e fokusuar ne muzike sikurse Elvana, por ne opera. Kesaj rradhe , Migena eshte ajo e cila ka ndare me ne nje foto ku te dyja shfaqeshin ne moshe te vogel, ne rikujtim te femijerise se tyre te lumtur.

Ne media eshte dhe nje foto ku ato te dyja shfaqen bashke , tani , ne moshe te rritur , dhe duken kaq bukur, thuajse ngjajne komplet me njera-tjetren.

Kujtojme qe Elvana, ka arritur nje sukses shume te madh dhe rekorde shikueshmerie ne te gjitha kenget e saj ne youtube, dhe vazhdon te jete nje nder kengetaret me te dashura te publikut shqiptar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *