‘ASKUSH NUK E DI ARSYEN TIME’, MOZZIK FLET PËR NDARJEN NGA LOREDANA: ËSHTË TEPËR E RËNDË

Lajme nga Bota


Pak orë më parë Mozzik publikoi një këngë dedikuar Hanës, të titulluar “Të dua” kënga tregon se ai vuan çdo ditë sepse nuk e ka vajzën afër.


Në një pjesë të tekstit, Mozzik është ndalur dhe te ndarja me Loredanën, ai shprehet se arsyeja e ndarjes së tyre ka qenë tepër e rendë, por pa treguar më shumë.

“Askush nuk e di arsyen time, mos m’lypni arsyetime, portalet shkrujnë për klikime, flasin, shpifin për jetën time, Hanë, e di dhe pak ke me m’pyt pse me mamin na u ndamë, ka me kanë ma mirë une sen mos me thanë, se po t’kallxova osht tepër e ran”, shprehet Mozzik.


Reperi ka treguar se kjo është hera e fundit që flet për privatësinë e tij në tekstet e këngëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published.