As me Norën, as me vajzën, Roberti tregon se me kë po e pret Vitin e Ri

Lajme nga Bota

Robert Berisha është ndër këngëtaret dhe muzikantët më të njohur në vend.


Ai tashmë ka filluar ta ushtroi edhe profesionin e moderatorit, shkruan ORAinfo.

Roberti është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes postimit të fundit ai tregoi se ditën e fundit të vitit 2020 po e kalon me shoqërinë e tij./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *