As me gruan e as me djalin, burri i Shkurtës tregon se me kë po e kalon ditën

Lajme nga Bota


As me gruan e as me djalin, burri i Shkurtës tregon se me kë po e kalon ditën


Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë.

Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më shumë bujë në skenën muzikore kosovare, shkruan ORAinfo.

Ajo u bë nënë pak ditë më parë, por nuk kemi pasuar asnjë reagim nga ajo në rrjetet sociale.

E bashkëshorti i saj është aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit, ai ka treguar se po kalon kohë me një mik të tij, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.