As me burrin e as me djalin, kështu po e kalon Pajtesa të dielën

Lajme nga Bota


Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër aktoret më të dashura për publikun kosovar.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejt e ka marrë vetën.

E të dielën ajo po e kalon duke ushtruar, këtë e tregoi përmes postimit të fundit në Instagram./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *