Ariana një ditë kënaqet me vjehrrën e tjetrën ditë më vjehrrin

Lajme nga Bota


Ariana Fejzullahu është një nga rejat më të përfolura të estradës.

Ajo është e martuar me Ermalin, djalin e Sabriut dhe Nerës, shkruan “Kosovarja”.

Ermali dhe Ariana janë prindër të katër fëmijëve 3 vajzave dhe një djali, ani pse dëshirën edhe për një fëmijë tjetër e kanë shprehur edhe publikisht.

Ndërkohë që Ariana ditë më parë solli një imazh duke u kënaqur me vjehrrën, ajo dje solli imazhin tjetër por kësaj radhe me vjehrrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *