ARIANA NDRYSHON STIL, KËSHTU RRI NËPËR SHTËPI

Lajme nga Bota


Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizzit.


Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale.

Atë jemi mësuar ta shohim gjithmonë në stil elegant, por së fundi ajo është parë në veshje sportive nëpër shtëpi, kaq bukur po i rrinë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.