Ariana e Ermali nuk ndalen me foto nga Dubai

Lajme nga Bota


Ariana e Ermali nuk ndalen me foto nga Dubai

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana kanë shkuar për pushime në Dubai.

E menjëherë kanë filluar fotografitë nga atje.

Dje postuan fotografi bashkë me sheikun e njohur.

Ndërsa tani kanë sjellur një fotografi ku duken ata të dy bashkë, më të dashuruar se kurrë. /Infokosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *