Ardiana e ka ditëlindjen sot, i dashuri i saj e ‘shkrin’ me urimin e tij

Lajme nga Bota


Ardiana e ka ditëlindjen sot, i dashuri i saj e ‘shkrin’ me urimin e tij

Adriana sot feston ditëlindjen, i dashuri i publikon disa foto të reja me urim special!

Aktorja e njohur kosovare, Adriana Matoshi sot feston ditëlindjen e radhës.

Është partneri i saj, ai i cili ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për të uruar atë për ditëlindje.

“Urime ditëlindjen dashuria ime”, ka shkruar krahas videos të publikuar në llogarinë e tij në Instagram, Keith Owen Groeneveld.

Çifti në fjalë duken kaq të lumtur krahas njëri- tjetrit, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *