Arbnoraj Ademaj i ka dy fjalë për çiken e Shyhretes

Lajme nga Bota


Data e lindjes janë të një rëndësie të veçantë për shumë persona, të cilët u gëzohën shumë ditëlindjeve, madje festojnë me pompozitet, shkruan “Kosovarja”.


Bukuroshja me disa kurora, vajza e pasarelave, reklamave, por edhe prezantuesja e njohur e ekranit, Arbnora Ademaj, duket se ditëlindjet e personave të dashur dhe mikeve, i kë pikë të dobët.

Arbnora, e ka shoqe të mirë vajzen e madhe të këngëtares Shyhrete Behluli, Njomzen, që është artiste e grimit dhe flokëve.

Njomza feston sot ditëlindjen dhe padyshim që nuk ka munguar urimi i Arbnores, e cila e ka uruar me zemër miken e saj të çmuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *