Arbnora publikon foton më të ëmbël me djalin, do ta ‘shkrijnë’ Taulantin me pamjen

Lajme nga Bota

Arbnora publikon foton më të ëmbël me djalin, do ta ‘shkrijnë’ Taulantin me pamjen

Taulant Xhaka është futbollisti shumë i njohur dhe i pëlqyer kosovar.


Ai dhe gruaja e tij, Arbnora janë tejet të përfolur si në publikun kosovar ashtu edhe atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë prindër të një djalit.

Gjatë kësaj kohe ata nuk mungojnë me postime në rrjete sociale.

Sot, Arbnora ka publikuar një foto me djalin. E kjo pamje e tyre duket se do ta shkrijë Taulantin, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *