Arbana Osmani vetëm pak kohë para lindjes bën ndryshimin e papritur në pamje/ Shikoni se sa ndryshe duket

Lajme nga Bota


Moderatorja Arbana Osmani eshte ne ditet e fundit te shtatezanise. Nderkohe qe te gjithe presim qe moderatorja te sjell ne jete vogelushin e saj, ajo na ka treguar permes nje videoje ne “Instastory” se ka lyer floket..

Ne videon ku shfaqet me floket e krehur ne menyre perfekte Osmani ka thene: “ Do thoni ju,a linde? Po si do lind une pa rregulluar floket?”


Prej vitesh tani,moderatorja ka qendruar besnike e ngjyrave te tokes dhe gjithmone shfaqet e kuruar bukur ne imazh.

Shume shpejte Arbana dhe Eduarti do te mbajne ne krahe femijen e tyre te pare. Gjate muajve te embel, moderatorja eshte perpjekur te ndaj shume pak foto me barkun e rrumbullakosur duke ngjallur edhe me shume kureshtje tek ndjekesit.


Kujtojme se Arbana do te rikthehet ne ekran me formatin “Dua te te bej te lumtur” ne muajin janar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.