Arbana Osmani Shfaqet Si Rrallë Më Parë/ Habit Me Dukjen E Saj Dhe Fjalët: Nuk Jam Ashtu Si Dukem Në Rrjetet Sociale Unë…

Lajme nga Bota


Arbana Osmani njihet për modestinë dhe thjeshtësinë. Ndërkohë që udhëton kudo nëpër botë, për pushime verore, ajo nuk ngurron të publikojë momente që rrallë herë VIP-at i publikojnë.

Teksa i sërvir fansave në një story një pamje ku duket e kuruar, Arbana shkruan: “Si do të doja të dukesha çdo ditë në pishinë”, e ndjekur nga një story tjetër, ku tregon realitetin.


Në foto shihet Arbana me bi kini, aspak s*ksi, pasi në prehër mban fëmijën e saj. “Si dukem në të vërtetë”.

Vërtetë në postimet e saj nuk është pro vokuese, por është një shembull që vazhdimisht i jep nënave të reja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *