Arbana Osmani po kalon një sëmundje pas lindjes së djalit të dytë, kërkon ndihmë dhe këshilla nga shqiptarët

Lajme nga Bota


Arbana Osmani po kalon një sëmundje pas lindjes së djalit të dytë, kërkon ndihmë dhe këshilla nga shqiptarët


Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani ka vetëm pak javë që është bërë nënë për herë të dytë.

Mirëpo, pas lindjes së Diellit, duket se po përballet me një problem goxha serioz duke pasur rënie të flokëve.

Pasi është e afërt me ndjekësit ajo kërkoj mendimet e tyre në këtë aspekt duke dashur të marr këshilla nga të gjithë. Ndërkohë ndjekësit nuk hezituan, duke i dhënë këshilla nga më të ndryshmet duke i ardhur në ndihmë moderatores, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *