Arbana Osmani na zbukuroi ditën me këtë foto me Diellin

Lajme nga Bota


Në muajin tetor Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bekuan me një djalë, të cilin e pàgëzùan me emrin Diell.


Vogëlushi ka ndrýshuar krejtësisht jetët e tyre dhe Arbana nuk lë momént pa e treguar këtë gjë.

Këto kohë moderatorja i është përkùshtùar totalisht rrítjes së të voglit, duke i qëndruar gjithmonë pranë.Arbana Osmani ndan foton e ëmbël nga takimi i parë i Jonit me Diellin – Abc News

Portrétin e të voglit s’e kemi parë, por në rrjete sociale s’kanë mùnguar moméntet e ëmbla me të. Si mami Arbana, ashtu edhe babi Eduarti ndàjnë shpesh foto e video me të voglin e tyre.

Fotoja e fundit e publíkuar nga moderatorja në InstaStory është një dashuri dhe na bëri akoma më shumë kuríozë të shohim portrétin e Diellit.

Arbana ka publíkuar një foto ku i vogli ka shtréngùar dorën e saj dhe kjo pòzë na i shkríu zemrat të gjithëve.

“Dashuria ime e vogël.”- shkruan moderatorja, e cila na ëmbëlsoi të gjithëve me këtë foto.

Si çdo vit, Arbana do të rikthéhet edhe këtë janar në ekran me emisionin e saj “Dua të të bëj të lumtur”, për të cilin përgatitjet kanë nisur prej kohësh.

Kësaj here ky program vjen me ndryshime, siç bën të ditur moderatorja në një postím në InstaStory.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *