Arbana Osmani Lindi Djalin E Saj Të Dytë Sot, Xhemi Shkon Në Spital Dhe U Bën Dhuratën E Veçantë: Po Ikim Te Dielli I Saj!

Lajme nga Bota

Arbana Osmani lindi djalin e saj të dytë sot, Xhemi shkon në spital dhe u bën dhuratën e veçantë: Po ikim te Dielli i saj!

Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë ditën e sotme. Lajmin e bukur e dha partneri i moderatores, regjisori i njohur Eduart Grishaj me një foto ku shfaqej me vogëlushin e sapoardhur në jetë. Arbana dhe Eduarti i kanë vendosur djalit emrin e veçantë, Diell.

Pak më parë mikesha e ngushtë e Arbanës, Xhemi Shehu ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me një arush gjigant dhe tregon se po shkon për të surprizuar vogëlushin.

“Me Luken drejt Diellit”, shkruan Xhemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *