Arbana Osmani kundér Shën Valentinit: Nuk mjafton 1 ditë për të…(FOTO)

Lajme nga Bota


Arbana Osmani kundér Shën Valentinit: Nuk mjafton 1 ditë për të…(FOTO)


Nuk duhet të mjaftojë vetëm një ditë si Shën Valentini për të shprehur dashurinë e madhe për partnerin/partneren e jetës.
Mirëpo si mùnd ta bëni çdo ditë të duket si Shën Valentin?

Arbana Osmani ju ka dhënë ndjékësve të saj një ide dhe këshillë shumë të mirë.

Ditën e sotme ajo ka treguar se mëngjesin e ka shijuar nga shtrati. Dhe nëse mendonit se ka qenë Eduarti ai që ka surprízuar Arbanën, gaboheni!

Në fakt ka qenë ajo që ka përgatitur mëngjesin për veten dhe Eduartin, sepse në fund të fundit në një lídhje nuk duhet të japin vétëm meshkujt, por duhet të jetë një màrrëdhéie e ndërsjellë.

“Këshilla numër 1 për ditën e Shën Valentinit, por edhe në një ditë normale: Surprízoni të dashurin me mëngjesin e preferuar në krevat”, ka shkruar Arbana, përkrah fotos me dy tost me avokado dhe vezë.

Jo më kot thonë se dashuria nis nga stomaku dhe ndaj Arbana ka ndjékur këtë këshillë për ta nisur ditën e saj plot dashuri.

Moderatorja ka treguar gjithmonë se është shumë e kujdésshme ndaj gjithë familjes së saj dhe duke qenë se e ka pasion gatimin ajo ju plotëson atyre çdolloj dëshire që ka lídhje me ushqimin.

Kujtojmë se préj pak muajsh Arbana është bërë nënë e një djali për herë të dytë dhe para disa ditësh ju rikthye sërish ekranit me programin e saj “Dua të të bëj të lumtur”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *