Arbana Osmani Habit: Para Se Të Lind Kam Një Gjë Tjetër Për Të Bërë Se Nuk…

Lajme nga Bota


Moderatorja e njohur Arbana Osmani, prej muajsh është në pritje të ëmbël dhe vetëm pak kohë e ndan atë nga lindja.Mirëpo, gjatë kësaj kohe duket se të gjithë ndjekësit kanë patur vetëm një pyetje për të: Kur do të lindësh?!


Nisur nga ky fakt, Arbana ka zgjedhur të bëjë humor me këtë frazë të shumë dëgjuar nga moderatorja. “Do thoni ju, a linde? Po si do lind unë pa rregulluar flokët?”, ka thënë Osmani në videon ku shfaqet me flokë të lyer e të krehur . Duket se momenti i shumëpritur për çiftin e shumë përfolur po afron dhe shumë shpejt dyshja do të mbajë në krahë fëmijën e tyre të parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *