Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë, sjelltë në jetë djalin e saj/ Ky është emri i veçantë që i kanë vënë: Erdhi…

Lajme nga Bota

Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë, sjelltë në jetë djalin e saj/ Ky është emri i veçantë që i kanë vënë: Erdhi…

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe sot moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur partneri i moderatores, regjisori i njohur Eduart Grishaj.


Eduarti ka publikuar në Instagram një foto me vogëlushin e sapoardhur në jetë dhe ka zbuluar emrin unik që i kanë vendosur. Arbana dhe Eduarti i kanë vendosur vogëlushit emrin Diell.

“Lindi Dielli”, shkruan Eduarti në postimin ku ka marrë urime të shumta nga miqtë e kolegët.

Leave a Reply

Your email address will not be published.