Arbana Lindi Djalin E Eduartit/ Po Nga Bëhet Ish Burri I Saj….

Lajme nga Bota


Moderatorja e njohur Arbana Osmani është treguar gjithnjë diskrete për jetën privatedhe ish-bashkëshortit të saj Arditit.Per kete te fundit ne të gjithe dimë shumë pak.

Arbana është nënë e një djali të quajtur Joni. Babai i Jonit edhe pse pas 16 vitesh martesë me moderatoren ka qëndruar gjithnjë larg kamerave.Ai quhet Ardit dhe është financier me profesion. Sipas asaj që thonë miqtë e moderatores, Arditi është 8 vite më i madh se Arbana dhe se pas ndarjes jo miqësore e la Shqipërinë për t’ju drejtuar Amerikës.

Lidhja e Arbana Osmanit me Eduartin, regjisorin e programit të saj u komentua pafund dhe bëri shumë zhurmë në media derisa çifti e pranoi publikisht. Pas shumë muajsh lidhje, Arbana dhe Eduardi para ca ditesh jane bere prinder te nje djali te cilin e quajten Dielli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *