Arbana e publikon foton e ëmbël pranë djalit

Showbiz


Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë bërë sot prindër. Në jetë erdhi djali të cilin e pagëzuan me emrin Dielli.

Arbana me emocion e ka ndarë imazhin e parë pranë foshnjës. Në foto shihen duart e saj, Eduartit dhe ato të diellit të vogël. “Një Diell i vogël na shndriti sot❤️ Faleminderit për të gjitha bekimet tuaja, Ju dua! #family”, ka shkruar Arbana pranë postimit të fotografisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *