Arbana dhe Eduarti nuk janë më si më parë pas lindjes së djalit të tyre/ Ja çfarë po ndodh: Unë e di ç’po heq

Lajme nga Bota


Arbana Osmani ka treguar se pas lindjes së djalit të saj, Diellit, jeta i ka ndryshuar rrënjësisht dhe i është dashur t’ju rikthehet disa zakoneve të vjetra.

Ajo zbuloi disa ditë më parë për ndjekësit e saj se mbrëmjet e i kalon pa gjumë për shkak të të voglit dhe tani nuk mundet të bëjë madje as dallimin mes ditës e natës.

Ndërkohë mbrëmjen e sotme ajo ka postuar një tjetër meme në Instastory që përshkuan më së miri gjendjen e saj dhe të Edit. Të dyve përveç angazhimeve familjare, me Diellin dhe Jonin, kanë edhe shumë projekte profesionale, andaj merreni vetë me mend lodhjen në fund të ditës. Sipas asaj që ka postuar Arbana ja si duket çifti pasi ka vendosur fëmijët në gjumë.

Pavarësisht problemeve me gjumin Arbana duket në top formë në çdo foto që ka publikuar në rrjetet sociale, sepse në fund të fundit jeta e saj është bërë akoma më e bukur me prezencën e një fëmije tjetër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *