Andrra shtatzënë, vishet e rregullohet bukur për të dal

Lajme nga Bota

Andrra Destani u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Sinan Hoxhës.


Ajo që nga fillimi u bë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Andrra është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo po duket shumë bukur dhe e veshur me stil./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.