Andrra dhe Sinani bëhen prindër për herë të dytë

Lajme nga Bota

Çifti i famshëm shqiptar Andrra dhe Sinana Hoxha sot janë bërë prindër për herë të dytë.

Dyshja simpatike ende nuk ka sjellë ndonjë postim, por është mësuar se ata e kanë bërë Ansin me një vëlla, shkruan “Kosovarja”.

Lajmin e bukur e shprëndau edhe mikeshja e tyre Vjollca Haxhiu, duke e uruar çiftin për lindjen e djalit.

Ndryshe, lajmin e ka konfirmuar vetë këngëtari për arkivashqip.
Eh, po urime çiftit, djali me jetë të gjatë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *