Andrra Destanit nuk ia ka lënë shenjë lindja e djalit – trupin e ka edhe më të mirë

Lajme nga Bota

Është gruaja e Sinan Hoxhes dhe numëron më shumë se 350 mijë ndjekës në Instagram.


Andrra Destani për vite me rradhë konsiderohet figurë publike dhe bënë lajm.

Por, ajo nuk është aq e apasionuar pas faktit se e sheh vetën duke u përfolur e komentuar thuajse kudo, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, Andrra është bërë nënë për herë të dytë, duke sjell në jetë edhe një djalë. Ajo, me të shpejtë ka rënë në peshë dhe po duket në top formë.

Kjo është vija trupore e Andres pasi u bë nënë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.