Andrra Destani zbulon fytyrën e Ayanit, ja kujt i ka ngja

Lajme nga Bota

Nuk ka ende një muaj që kur Andrra dhe Sinani u bënë prindër për herë të dytë.


Ardhja në jetë edhe e një djali tjetër solli gëzime jo vetëm tek Sinani e Andrra por edhe në familjet e tyre.

Në ditët e para Andrra vepronte si shumica e nënave vip, duke mos e zbuluar fytyrën e Ayanit, shkruan Kosovarja.

Por me kalimin e ditëve, ajo ka filluar ta zbulojë princin e vogël- vëllain e Ansit.

Ashtu sicc veproi edhe sot me këtë imazh kaq të këndshëm. Në këtë imazh, Ayani duket si i ka ngja me shumë Sinanit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *