ANDRRA DESTANI ME NËNËN E SAJ SI TË ISHIN MOTRA

Lajme nga Bota

Bashkëshortja e Sinana Hoxhës para 1 muaji është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo dhe Sinani janë gëzuar me ardhjen në jetë edhe të një djali të cilin e kanë pagëzuar me emrin Ayan.


E që pas lindjes së dytë Andrra nuk është ekspozuar shumë në rrjetet sociale, duke iu përkushtuar më shumë familjes e në veçanti djalit të vogël.

Ndërkohë që nëna e saj, herë pas herë sjellë imazhe të ndryshme në instagra, ku është vënë re jo vetëm lidhshmëria që kanë por edhe ngjashmëria, sikur të ishin motra e jo nënë e bijë./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *